Hemen Ara

1 + 1 Oda


İstanbul’da geçici konaklama için en iyi seçim 1+1 kartal günlük kiralık daire seçenekleri olmaktadır. Çünkü bu seçenek hem sizin rahatınızı sağlayacak hem de cüzdanınıza hitap edecektir. Tek başına konaklayacak olanlar için uygun büyüklükteki daireler, eşyalı olarak kiralandığı için sizi büyük bir dertten de kurtaracaktır. Kısa süreli konaklamalar için masrafları minimumda tutmak, asgari seviyede eşya almak en iyi tercihtir. Bu yüzden bu daireler sizin için oldukça avantajlı olacaktır.

Kartal Günlük Kiralık Daire

Turist olarak İstanbul’a gelmişseniz hem geziye Kartal’ın turizm merkezleri ile başlayabilir hem de Kartal’da konaklayabilirsiniz. Kartal sahili, doğal sit alanları, turistik tepeler, meydanlar ve daha pek turizm merkezine Kartal ev sahipliği yapmaktadır. İsterseniz de çok kısa bir mesafe kat ederek adalara ulaşmanız mümkün. Kartal’ın gelişmiş ulaşın ağı sayesinde İstanbul’un hemen her yeri ayaklarınızın altında olacak. Metro, otobüs, dolmuş gibi ulaşım seçenekleri her yere kolaylıkla ulaşmanızı sağlayacaktır.

Kartal günlük kiralık daire kiralayarak tüm bu imkanlardan yararlanmanız mümkün. Üstelik İstanbul’u karış karış gezdikten sonra akşamları dinlenmek için evinize gelebileceksiniz. Evinizin rahatlığı ve konforunu kiralık dairenizde de yaşayabilirsiniz. Dairede bulunan koltuğunuza oturmuş TV izlerken, taze demlediğiniz çayınızı da yudumlayabilirsiniz.

İstanbul’a gezmek için değil iş için ya da eğitim, kurs gibi faaliyetler için de gelmiş olabilirsiniz. Bu halde de aradığınız konforu ve rahatlığı size günlük kiralık daireler sağlayacaktır. Ulaşım imkânlarının geniş olması sebebiyle istediğiniz yere kolaylıkla ulaşabilir ve işlerinizi rahatlıkla halledebilirsiniz.

İstanbul Kartal Günlük Kiralık

Taşı toprağı altın olan İstanbul’a illa ki her insanın bir gün yolu düşmektedir. Eğer ki İstanbul’da bir tanıdığınız yoksa İstanbul’da konaklamak sizin için bir hayli masraflı olabilecektir. Bu yüzden İstanbul’a gelmeden önce mutlaka konaklama imkanlarını araştırarak kendinize bir yer ayarlamanız şarttır. İşte bu yüzden sizin için İstanbul Kartal günlük kiralık daire bir kurtarıcı olacaktır.

Eşyalı olarak kişiye teslim edilen bu daireler bir insanın rutin ihtiyaçlarını karşılayacak tüm özelliklere sahiptir. Bu sayede kolaylıkla günlük yaşamınızı idame ettirebilirsiniz. Üstelik de uygun fiyatlarla bu imkanlara sahip olabilirsiniz.

Kiralamak istediğiniz daireyi kullanım sürenizi belirleyerek istediğiniz daireyi kiralayabilirsiniz. Günübirlik işleriniz için bir günlüğüne daire kiralama imkanınız varken, daha uzun süreli işleriniz içinse daha uzun süreli olarak kiralama yapabilirsiniz. Yaz okuluna gelen bir öğrenci bir haftalığına daire kiralarken, eğitim için gelen bir kişi aylık olarak daire kiralayabilir.

Open chat