Hemen Ara

İstanbul’da işi olan ya da her ne sebeple olursa olsun yolu düşen kişilerin en büyük sıkıntısı olan konaklama ihtiyacı, Kartal soğanlık günlük kiralık daire ile artık sorun olmaktan çıkıyor. Mega kentte nüfus ne kadar çok olsa da herkese yetecek kadar konaklama imkanı mevcut ancak her keseye uygun konaklama yeri bulmak o kadar da kolay değil. Otellere fahiş fiyatlar ödemek istemeyenler için en iyi ve en rahat çözüm ise günlük kiralık daireler.

Kartal Soğanlık Günlük Kiralık

İstanbul’un sessiz, sakin yüzü Anadolu yakasında bulunan kartal soğanlık günlük kiralık daireler ile İstanbul’un stresinden uzak zaman geçirebilirsiniz. Eğer İstanbul’a sağlık sorunlarınız için ya da hastanede kalan yakınınıza refakatçi olarak vs. gittiyseniz Kartal sizin için en doğru adres.

Mega kentin trafiğinde kendinizi kaybetmek, her gün saatlerce yolda vakti kaybetmek, kaybolmak ve araya sora yol bulmak istemiyorsanız Kartal sizin için ideal bir yer. Sessiz, sakin ancak tenha sayılmayan yaşamı, hastanelere olan yakınlığı, ulaşım olanaklarının çeşitliliği gibi pek çok artısı sayesinde Kartal’da yaşam çok kolay.

Kartal’da bulunan Marmara Üniversitesi Kampüsü sayesinde yaz okuluna gelen öğrenciler, tek ders için gelenler, yalnızca sınavlara gelen üniversite öğrencileri ile yüksek lisans öğrencileri için aradıkları yer Kartal günlük kiralık daire olmaktadır. Kalacağınız süreyi belirleyerek isterseniz bir kaç günlüğüne, isterseniz de bir hafta veya iki hafta gibi sürelerle daire kiralayabilirsiniz. Öğrenci için 1+1 daireleri olduğu gibi tercihe göre 2+1 daireler de mevcuttur.

Tüm daireler bir evse evde gerekli olan tüm eşyaları içermektedir. Bu sayede  çalışma masası ya da kitaplık gibi ihtiyaçlarınız olmadan direkt yaşamaya başlayabilirsiniz. Dairelerde mutfak bulunuyor olması sayesinde yemek konusunda istediğiniz kararı verebilirsiniz.

Kartal Kiralık Eşyalı Daire

Günlük kiralık dairelerde insanların ihtiyacı olan tüm eşyalar düşünülmüş  şekilde, kullanmaya hazır olarak size sunulmaktadır. Evlerin genişliğine göre bazı eşyalarda farklılık görülüyor olsa da asgari eşyalar şunlardır diyebiliriz: elbise dolabı, yatak, koltuk, TV, çalışma masası, kitaplık, buzdolabı, çamaşır makinesi, bireysel ısıtma ve mutfakta gerekli tüm araç geçerler…

Kartal kiralık eşyalı daireler ile kendi evinizde gibi hissedecek ve tüm ihtiyaçlarınızı rahatlıkla giderebileceksiniz. Dilerseniz tek başınıza kalmak için 1+0 veya 1+1 daire kiralayabilir, isterseniz de arkadaş veya aileleriniz ile kalabileceğiniz 2+1, 3+1 ya da dubleks daireler kiralayabilirsiniz. Bu sayede aileniz ile doyasıya gezebilir ve evinize gelip dinlenebilirsiniz.

Bu gönderiyi paylaş

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Open chat