Hemen Ara

Kartal son dönemlerin en fazla misafire ev sahipliği yapan İstanbul ilçelerinden biridir. Bu durum da Kartal otellerini çok fazla sayıya ulaştırmıştır. Oteller çok fazla olsa da otellerde aradığı konforu bulamayan insanlar genellikle günlük kiralık evlere yönelir.

İstanbul Kartal Oteller

İstanbul’ un Kartal ilçesi iş sahası açısından oldukça geniştir. Bu durumda iş yaşamından pek çok ziyaretçinin Kartal’ ı tercih etmesini doğurur. Bunun dışında Kartal oldukça yoğun bu adliyeye ev sahipliği yapar. Bu nedenle de adliye çalışanları ya da tutuklu ve mahkûm yakınları tarafından konaklama ihtiyacı duyulan bir yerdir.

Adliyenin ve iş alanının dışında sağlık anlamında çok fazla ziyaretçiyi ağırlar. Özellikle hasta yakınları hastaya en yakın yerde konaklamak ister. Bu nedenle de pek çoğu konaklamak için Kartal’ ı tercih eder. Ayrıca Kartal ilçesi askeri yerleri de bünyesinde barındırır. Bu da ailelerin, asker çocuklarını görmek için bu bölgeye gelmesine neden olur.

Kartal’ ın tüm bu kalabalığı bölgede İstanbul Kartal otelleri açılmasına da neden olur. Kısa zaman içerisinde Kartal’ da çok sayıda otel açılmıştır. Ancak oteller insanları konaklama açısından memnun etmede yeterli değildir.

İstanbul Kartal Otel Fiyatları

Oteller her gün sayıda müşteriyi ağırlar. Bu durumda temizlik anlamında her zaman gereken özenin sağlanmamasına neden olur. İnsanlar da bu gerekçeler nedeni ile otelleri fazla hijyenik bulmaz. Bu nedenle de otellerde konaklamak istemezler.

Oteller aynı zamanda insanlara fazla masraflı gelir. Çünkü oteller insanlara sadece konaklama imkânı sağlar. Bunun dışında istediğiniz her detay da ekstraya girer. Zaten konaklama için oldukça pahalı gelen otellere bir de ekstralar eklenince insanlara cazip bir konaklama yeri oluşturmaz.

Otellerin pahalı gelmesinin en önemli nedeni kişi başı ücret anlayışıdır. Çünkü oteller size odayı kiralamaz. Bu nedenle de iki ya da daha fazla kişi iseniz aynı odada kalsanız bile kişi başı ücret ödersiniz. Bu durum da oldukça masraflı gelir. Ayrıca otellerde yemek de kişi başı şekilde ücrete eklenir. Sabah, öğlen ve akşam yenilen yemekleri düşününce İstanbul Kartal otel fiyatları son derece pahalı bir hal alır.

Günlük Kiralık Daire Kartal

Kartal’ da günlük kiralanan daireler, günlük kiralık daire Kartal için bir alternatif oluşturmaktadır. Çünkü otellerde yaşanan pahalık, günlük kiralık dairelerde karşımıza çıkmaz. Bu durum da oldukça avantajlı bir hale dönüşür.

Günlük kiralık daireler özellikle iki ya da daha fazla kişinin konaklamasında çok daha fazla avantaj sağlar. Çünkü siz günlük kiralık dairede, daireyi kiralarsınız. Bu nedenle sayının artması otellerde olduğu gibi fiyatı arttırmaz. Evde dilediğiniz kadar misafir ağırlamak size kalmıştır. Bu durum da günlük kiralık dairelerin tercih edilmesini sağlar. Çünkü otellerden daha konforlu olan bu konaklama yerlerine son derece uygun fiyatlar ile ulaşmak mümkündür.

Bu gönderiyi paylaş

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Open chat