Hemen Ara

İster hasta ziyareti ister yaz okulu isterseniz de günübirlik gezmek için İstanbul’a gelmiş iseniz bu durumda Kartal günlük kiralık apart seçenekleri sizler için son derece uygun olacaktır. Bu sayede otellere fazladan para vermenin önüne geçebilecek bunun yanı sıra ev konforunu da yaşayabileceksiniz. Üstelik arkadaşlarınızla aynı ev içerisinde vakit geçirmeniz de mümkün olacak ve böylelikle unutulmaz anılar biriktirebileceksiniz.

Bilindiği üzere İstanbul tarihi güzellikleriyle gezmekle bitmeyecek bir şehirdir. Bu sebeple bir günlük kiralama yetmez derseniz bu durumda daha uygun fiyat seçenekleri ile birkaç günlük ya da haftalık veyahut da daha fazla bir süreliğine kiralama işlemleri yapabilirsiniz. İşte sizlere bu apartlar hakkında daha detaylı bilgileri yazımızda vereceğiz.

1+1 Kiralık Apart Daire

Apart daire denilince akıllara ilk olarak çok küçük daireler gelmektedir. Ancak bizler sizlere oldukça geniş ve ferah daireler sunmaktayız. Bu sayede yoğun geçen bir günün ardından içiniz sıkılmayacak tam aksine daha da bir ferahlayacak ve dinleneceksiniz. Bu sebeple hem tek başınıza hem de eşiniz ve çocuklarınızla bu apartlarda rahatlıkla kalabilirsiniz. Ancak daha da kalabalık olmayı düşünüyorsanız eğer bu durumda 2+1 dairelere bakmanız daha doğru bir tercih olacaktır.

1+1 apart daireler içerisinde kullanımınıza tahsis edilmiş birçok ev eşyası bulunmaktadır. Bu kapsamda tencere tavadan ütünüze kadar her türlü ihtiyacınızı karşılayabilmeniz mümkündür. böylelikle otel odasında kalmanız durumunda ekstra ücret vererek sahip olacağınız hizmetler elinizin altında hazır olacaktır.

2+1 Günlük Kiralık Apart

Eğer yukarıda sizlere ayrıntılı bir şekilde anlatmış olduğumuz 1+1 kiralık apartlar sizlere küçük gelecek olursa bu durumda 2+1 günlük kiralık apart seçenekleri sizler için daha iyi bir alternatif olacaktır. Daireler de diğerleri gibi eşyalı olmalarının yanı sıra tüm eşyalara da sahiptirler.

En büyük fark olarak bu kiralık apartların daha geniş olmalarını söyleyebiliriz. Metrekare olarak da daha büyük olan bu apartlar aynı zamanda sahip oldukları fazladan oda sayısı ile kullanımı daha işlevsel bir hal almaktadır. Bu sayede iki aile kalacak bir şekilde kullanılabilecek olan bu apartlar sizler için oldukça avantajlı olacaktır.

Ayrıca bu apartların metro hattına yakın olmaları sizleri ulaşım açısından da oldukça rahatlatacaktır. Bunların yanı sıra diğer ulaşım hatlarına da son derece yakın olmaları gezintilerinizi rahat bir şekilde yapabilmenize imkan tanıyacaktır. Bu sayede de İstanbul gezintiniz kısa da olsa daha fazla anı sığdırabileceksiniz.

Bu gönderiyi paylaş

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Open chat