İş için, gezmek için ya da herhangi bir sebeple yolunuz İstanbul’a düşerse imdadınıza Kartal günlük kiralık daire seçenekleri yetişiyor. İstanbul’un pahalılığı nazara alınırsa bu tür yerler insanlara büyük avantaj sağlamaktadır.

Eşyalı Daireler

Günlük olarak kiralayacağınız daireler sizin tüm ihtiyaçlarınızı karşılayacak şekilde döşenmiş olan eşyalı dairelerdir. Beyaz eşya, mobilya, mutfak gereçleri gibi ihtiyacınız olan tüm eşyalar dairede mevcuttur. Bu sayede kendinizi evinizde gibi hissedebilirsiniz. Dilerseniz gıda malzemelerinizi buzdolabında muhafaza edebilir ve yemeğinizi kendiniz yapabilirsiniz. 24 saat sıcak su imkanı ile istediğiniz zaman duş alabilirsiniz. Boş vakitlerinizde TV izleyebilir ya da yedi tepeli şehri gezip döndükten sonra yorgunluk atabilirsiniz. Kısacası bu kiralık daireler evinizdeki her şeyi yapmak için uygundur.

Günlük, Haftalık Kiralık

Kiralık daireleri ihtiyacınıza göre belirli süreliğine kiralamanız mümkündür. İsterseniz yalnızca bir günlük kiralayabilirken, isterseniz de işiniz bitene kadar bir kaç günlüğüne ya da haftalık olarak da kiralayabilirsiniz.

İstanbul’da kısa süreli bir iş halletmeye gelmiş olmanız halinde günlük kiralayabildiğiniz yeri, birkaç haftalığına eğitime geldiğiniz zaman haftalık olarak kiralayabilirsiniz. Hatta aylık kurslar, yaz okulu gibi sebeplerle İstanbul’da bulunuyorsanız da aylık olarak kiralamanız mümkündür. Siz ihtiyacınızı belirleyin ve süreye karar verin.

Uygun Fiyatlı Günlük Kiralık Daire

İstanbul’da kiralar herkesin dert yandığı bir konu. Otellerde kalmayı planlasanız kiradan kat kat daha fazla masraflı olacaktır. Üstelik bir de dışarıda yemek yemek gibi masraflar da buna eklenecektir. Kısacası İstanbul şartlarında uygun fiyata konaklayacak bir yer bulabilmek şans işidir. İşte biz de size bu şansı sunuyoruz.

Günlük kiralık daire İstanbul şartları nazara alınırsa gerçekten çok uygun fiyat ile sunulmaktadır. Daire içinde mutfağı olması sayesinde yemek yapabiliyor olmanız, ulaşımın kolay  sağlandığı bir konumda bulunuyor olmanız ve daha pek çok faktör de karınızı ikiye katlayacaktır. Bu yüzden yolunuz İstanbul’a düşerse mutlaka tercihinizi günlük kiralık yerlerden kullanın.

Yaz Aylarında Doluluk

İstanbul, turistik bir şehir olduğu için özellikle yaz aylarında bir hayli ziyaretçi çekmektedir. Bu yüzden her ne sebeple olursa olsun İstanbul’a gelmek gibi bir planınız varsa konaklamak için önceden yer ayarlamanız gerekir. Bu ihtimale günlük kiralık daireler de dahildir. Kiralama işini son günlere bırakırsanız istediğiniz niteliklerde daire bulamayacağınız gibi, bulduğunuz dairenin sizin istediğiniz gün müsait olmaması da ihtimal dahilindedir. Bu yüzden önceden belirlediğiniz tarihler için günlük daire rezervasyonu yaptırırsanız konaklama sıkıntısı çekmezsiniz.

Bu gönderiyi paylaş

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir